Dostarczamy światła jakiego potrzebujesz
rozwiązania dla domu, dla firmy, dla Ciebie
Poznaj produkty OXYLIGHT i OXYLED
Projektując pierwsze produkty OXY, chcieliśmy stworzyć źródła światła i oprawy o nowoczesnym designie, najwyższej jakości oraz doskonałych parametrach świetlnych. Zapewniając jednocześnie stałą dostępność i przystępną cenę.

Asortyment OXYLIGHT to wysokiej jakości konwencjonalne źródła światła, OXYLED natomiast to nowoczesna technologia LED zamknięta w wyjątkowych oprawach. • DOWNLIGHTY
  Perfekcyjne oświetlenie sklepów, punktów użyteczności i miejsc wystawowych wymaga zastosowania odpowiednich opraw. Sprawdź nasze portfolio opraw typu downlight.

  Więcej informacji na WWW.OXYLED.PL
 • PANELE LED
  Oszczędność i wygoda eksploatacji to ważne cechy paneli LED.
  Kliknij i sprawdź wszystkie korzyści z ich stosowania.

  Więcej informacji na WWW.OXYLED.PL
 • PRZEMYSŁOWE
  Oprawy do najcięższych zadań, niestraszny im brud, pył i woda.
  Znajdują zastosowanie w halach produkcyjnych i magazynowych.

  Więcej informacji na WWW.OXYLED.PL
 • REFLEKTORY
  Kierunkowe oprawy montowane na szynoprzewodzie.
  Sprawdzą się zarówno jako oświetlenie sklepowe i muzealne, jak i domowe światło akcentujące.

  Więcej informacji na WWW.OXYLED.PL
 • Home&Decor
  Wszędzie tam gdzie design jest równie ważny co parametry techniczne.
  Sprawdź co znajdziesz w naszym portfolio opraw do domu, hotelu lub restauracji.

  Więcej informacji na WWW.OXYLED.PL
 • Świetlówki liniowe
  Świetlówki liniowe, nazywane także rurowymi stanowią odrębną grupę lamp. Światło powstaje w wyniku wyładowań elektrycznych w parach rtęci o niskim ciśnieniu, wytwarzających niewidzialne promieniowanie ultrafioletowe. Promieniowanie ultrafioletowe transformowane jest dzięki użyciu luminoforu na promieniowanie widzialne o większej długości fali. Świetlówki liniowe zbudowane są w formie prostej rury szklanej, wyposażonej w trzonki na obydwu końcach, o średnicy 16 mm – oznaczane przez T5 oraz o średnicy 26 mm – oznaczane przez T8. Dostępne są w różnym watażu i barwie, a także w kolorach oraz w wersji kołowej bądź miniaturowej. Charakteryzują się wysokim współczynnikiem oddawania barw. Świetlówki współpracują z elektronicznymi bądź magnetycznymi układami stabilizacyjno-zapłonowymi. W naszej ofercie także świetlówki LED w plastikowej lub szklanej obudowie.
 • Świetlówki kompaktowe
  Kompaktowe lampy fluorescencyjne, nazywane potocznie świetlówkami kompaktowymi stanowią odrębną grupę. Światło w świetlówkach kompaktowych generowane jest na skutek wyładowań elektrycznych w parach rtęci o niskim ciśnieniu wytwarzających niewidzialne promieniowanie ultrafioletowe. Promieniowanie to transformowane jest dzięki użyciu luminoforu na promieniowanie widzialne o większej długości fali. Świetlówki kompaktowe dzielą się na świetlówki ze zintegrowanym układem zapłonowym oraz na świetlówki wymagające opraw z takim układem. Dostępne są w różnym watażu, barwach światła i rodzajach trzonków. Lampy te charakteryzują się długim okresem żywotności, znaczną oszczędnością w kosztach eksploatacji oświetlenia oraz natychmiastowym zapłonem. Stanowią alternatywę dla tradycyjnych źródeł żarowych.
 • Żródła żarowe
  Lampy żarowe, nazywane potocznie żarówkami stanowią odrębną, pierwotną grupę lamp. Element świecący w żarówkach stanowi włókno zbudowane z trudno topliwego materiału, najczęściej wolframu, umieszczone w szklanej bańce wypełnionej mieszaniną gazów szlachetnych. Uzyskiwane z lamp żarowych światło jest zbliżone do światła słonecznego i charakteryzuje się dobrym wskaźnikiem oddawania barw. Na mocy rozporządzenia Unii Europejskiej „tradycyjne” żarówki ze względu na dużą energochłonność miały zostać całkowicie wycofane ze sprzedaży i zostać przekwalifikowane jako lampy do celów specjalnych, a także nienadające się do oświetlania pomieszczeń domowych. Jednak są one nadal dostępne w sprzedaży z powyższym ostrzeżeniem i pod nazwą żarówek wstrząsoodpornych bądź przemysłowych.
 • ŹRÓDŁA LED
  Lampy diodowe to najbardziej energooszczędne źródła światła, dostępne na rynku. Cechuje je wysoka sprawność i trwałość.

  Więcej informacji na WWW.OXYLED.PL
Wszystkie produkty OXYLIGHT

Aktualności

FreshMail.pl